DILEK TUT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DILEK TUT

RAGE-RENS

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bir kaç aşk mesajı daha

YazarMesaj
rens
Admin
Admin
rens

bir kaç aşk mesajı daha Empty
MesajKonu: bir kaç aşk mesajı daha   bir kaç aşk mesajı daha Icon_minitime2008-04-07, 02:45

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”…

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır…

Nasil ki uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,uzakta oldugun icin tutkunum sana!hani en guzel asklar imkansiz gelirya insana,imkansiz oldugun icin tutkunum sana

Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Kaçmaya çalıştığın gerçek, Birgün karşına çıkacak. Ve işte o gün Kaçacak yerin olmayacak. Ben senin varlığını seviyorum, Yokluğunu seviyorum Sana ulaşamadığım dakikalarda.

seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim…

Herkesi kusurları ile gören bir kimsenin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme.

Aşk hatalara karşi daima kördür,daima mutluluklara meyillidir.kanun tanimaz,kanatlidir.ve tutuklanamaz.kafalarin bütün zincirlerini kirar gaÇer.aşkim

Hayatta iki kör tanıyorum; 1.’si senden başkasını görmeyen ben, 2.’si beni göremeyen sen…

Beni karanlıktan aydınlıga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler… Seni seviyorum!

bir kaç aşk mesajı daha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-